Youtholding ile öğrenci rezidansları konusunda çalışmalarımız hızla devam ediyor.

4.06.2017

2017 yılı Ocak ayından itibaren birlikte çalıştığımız Youtholding ile gerçekleştirdiğimiz periyodik toplantılar ile Dormitera iş modelimiz kapsamında ilerlemeler sağlamaktayız.
Sürekli devam ettiğimiz ortak çalışmalar ve gerçekleştirdiğimiz toplantılarda, sadece öğrencilerin konaklayabildiği bir özel öğrenci barındırma projesi geliştirmekteyiz. Akkon Çelik tarafından güncel öğrenci içgörülerine göre karşılanacak en uygun yapının projelendirme,  üretim ve uygulama hizmetleri, Youtholding tarafından karşılanacak en iyi öğrenci konaklama deneyimi ile tamamlanarak, sektörde karşılanmamış ihtiyaçlara çözüm üretmektedir.

Koopera İznik teslim edildi.

3.06.2017

Bursa/İznik`te Hacıosman köyü`nde gerçekleştirilen Koopera İznik projesi, 2017 Mayıs ayında teslim edildi. Homera kolleksiyonu Hill modeli tercih edilerek kurulan, 6 özel villa ve sosyal tesisten oluşan proje Dağ Evi yaşam koseptli, yeşil ile bütünleşik, doğa ile iç içe bir yaşam sunuyor.

Koopera Zekeriyaköy 5. geleneksel toplantısı merkez ofisimiz Mavi Okyanus seminer salonunda yapıldı.

2.06.2017

Zekeriyaköy/İstanbul`da hayata geçirilen Koopera Zekeriyaköy katılımcıları, ilk günden itibaren birarada.
Akkon Çelik tarafından sunulan Koopera servisleri sayesinde tüm süreçleri birlikte kararlaştıran, sosyal konularda kararlar alan ve yeni komşularını davet eden mevcut üyeler, sağlanan destekler ile sorunsuz bir şekilde "maliyetine" konut sahibi olmanın keyfini sürüyor.
Akkon Çelik ofisimiz Mavi Okyanus seminer salonunda gerçekleştirilen son toplantıda yeni üye başvuruları değerlendirildi.
http://zekeriyakoy.koopera.com.tr/

Modüler üretimlerimiz mükemmellik garantisi ile hızla sevk ediliyor.

1.06.2017

Akkon Çelik modüler üretimleri, tasarım safhasından, işler halde teslimine kadar tüm süreçlerle ilgili tek noktadan servis sağlanarak, mükemmel ürüne yalın üretim ile ulaşmayı garanti etmektedir.
Uluslararası normlara uygun komponentler, sipariş safhasından yaşam döngüsü sonuna kadar takip edilebilirlik ilkesi ile sürece dahil edilmektedir.